Kontakt

AMONA sro
Lichnerova 38
903 01 Senec
Slovenská republika

Firma je zapísaná v obchodnom registri vedenom na Okresnom súde v Bratislava I, oddiel Sro Vložka číslo:  78224/B

IČO: 46493069
DIČ: 2820006530   
IČ DPH: SK           
Bankové spojenie: Slovenská sporiteľňa a.s.
č. ú:  5024505882/0900

www.amona-senec.sk
email  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.          
email  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
         
mobil: +421 /0/ 903 474 157

Doprava

Doprava materiálu po celom území Slovenska Renault Master L2H2. Možnosť aj za hranice SR v rámci EÚ. Váš tovar okamžite k zákazníkovi. Bližšie informácie a cenovú ponuku Vám rádi vypracujeme mailom.

Nákladná doprava – úžitková hmotnosť prepravovaného tovaru do 1,5 t. Objem 12 m3
Cena: 0,33 €/km.  Stojné podľa dohody

Hliníkové zábradlia

Moderné línie a unikátny dizajn našich produktov garantujú maximálne uspokojenie požiadaviek zákazníkov. Dodávame produkt najvyššej kvality, svojimi vlastnosťami výnimočný a jedinečný na trhu. Všetky systémy je možné kombinovať s najrôznejšími doplnkovými materiálmi - sklo, drevo, plast ...

Vysoká variability použitých prvkov umožňuje tie najkreatívnejšie riešenia schodiskových, balkónových, terasových, okrasných a iných zábradlí. Základný materiál, najkvalitnejší hliník, so špeciálnou povrchovou úpravou, umožňuje univerzálne použitie a široké uplatnenie aj u najnáročnejších zákazníkov.
Materiál, z ktorého sa vyrábajú súčiastky pre Hliníkové zábradlie, je z vysoko kvalitných hliníkových prímesí. Za pomoci elektrooxidácie sa na hliníkovom profile vytvára povrch 18-20 mikrónov, ktorý chráni pred škodlivými vplyvmi počasia v exteriéri aj interiéri. Takto upravený hliník nešpiní, neohmatá sa, nepodlieha slnečnej erózii, je tepelne stabilný, nerozpína sa, odvádza dokonale teplo (chladí), kvapky dažďa nezanechávajú stopy. Nemusí sa leštiť, ani inak ošetrovať.

Konštrukcia hliníkového zábradlia je veľmi pevná. Široká škála súčiastok  dáva veľké možnosti rôznych variácií. Ušľachtilý design ponúka mnoho možností a prispôsobenia zábradlia do každého architektonického projektu. Nielen že hliníkové zábradlie je lacnejšie než nerezové, elegantné, ľahké,  no v budúcnosti nemá spojitosť so žiadnymi finančnými výdavkami, či ďalšou údržbou. Už nikdy nebude potreba odhrdzovať, natierať.

Ponuka a bližšie informácie vo formáte PDF.