Interiérové dvere

Dvere okrem základnej funkcie, ktorú plnia, sú aj súčasťou interiéru, na čo treba myslieť pri ich výbere. Mali by tvoriť spolu s podlahou a nábytkom harmonický celok. Vo všeobecnosti platí, že k výraznej podlahe patria jednoduché dvere. Ak je v miestnosti dverí viac, mali by byť v jednotnom štýle. Dvere môžu byť hladké, so sklenenou výplňou, vitrážou, s vloženými aplikáciami, kazetovým členením. Veľmi moderné je v súčasnosti bezprahové a bezfalcové riešenie dverí.

Na dverách je dôležitý každý detail – kľučka, kovanie. Ponúkame bohatú ponuku tvarov, dezénov aj odtieňov kľučiek. Niekedy môže byť skutočne náročné vybrať si, pretože kľučky výrazne ovplyvňujú vzhľad dverí aj celého interiéru. Môžu byť vyrobené z ocele, mosadze, hliníka s povrchom upraveným pomocou niklu, chrómu alebo bronzu. Pri ich výbere je dôležité, aby nám padli nielen do oka, ale najmä do ruky, veď koľkokrát za deň sa ich dotýkame?

Dvere a zárubne sú povrchovo upravené špeciálnym ENDURO povrchom, vysoko odolným voči oderu a poškodeniu. Pri výrobe dverí je použitý ohraňovací systém COMPACT.

Dvere s Enduro povrchom sú svojou nenáročnosťou, ľahkou údržbou a prijateľnou cenou najpredávanejšie dvere z našej ponuky. Svojou farebnosťou a štruktúrou interiérové dvere napodobňujú masívne materiály. Rám je z lepeného dreva vyplnený stuženou voštinou alebo drevotrieskou. Povrchová úprava interiérových dverí Enduro povrch. Rozmery podľa STN, tri závesy.
Určovaní orientácie dverí je nasledovné, postavte sa k dverám tak, aby ste videli pánty, dvere sa vždy musia otvárať k vám. Máte pánty po pravej ruke, dvere sú pravé. Máte pánty po ľavej ruke, dvere sú ľavé.

Ponuka a bližšie informácie vo formáte PDF.